Charming Studio With View Near Montmartre

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Charming Studio With View Near Montmartre Parijs van 27 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot de Tuilerieën op ongeveer 3 km afstand. Het appartement kan tot 2 huisvesten.

Deze accommodatie heeft ook 1 badkamer. Verder is er een wasmachine beschikbaar.

Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een ijsbaan.

Dit appartement heeft onder andere een kitchenette voor self-catering.

Dit appartement is gelegen op ongeveer 17 minuten wandelafstand van de Sacré-Cœurbasiliek. De accommodatie ligt in de wijk Montmartre van Parijs. Het 1-slaapkamer appartement bevindt zich niet ver van Le Mur des Je t'aime. Charming Studio With View Near Montmartre bevindt zich maar 350 m van Guy Môquet metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Studio With View Near Montmartre Parijs
Pretty Montmartre
Mobiele prijsaanbieding

Pretty Montmartre

349 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Appartement Atypique Au Coeur De Batignolles
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Atypique Au Coeur De Batignolles

6.6
Aangenaam 14 beoordelingen
358 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht
Nice 34M Well Located - Montmartre District
Mobiele prijsaanbieding

Nice 34M Well Located - Montmartre District

7.4
Goed 15 beoordelingen
369 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    22 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    1,6 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511805096544
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Studio With View Near Montmartre gelegen?
      Charming Studio With View Near Montmartre is in de wijk Montmartre van Parijs gesitueerd, binnen 3 km van de Tuilerieën.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Charming Studio With View Near Montmartre?
      Populaire attracties in de buurt van Charming Studio With View Near Montmartre zijn onder andere Le Mur des Je t'aime, dat zich op een loopafstand van 13 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Charming Studio With View Near Montmartre te verblijven?
      Een overnachting in Charming Studio With View Near Montmartre kost €86.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Korat en Chez Gusto Al Dente restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    22 km

    Treinstations

    Station Gare Saint-Lazare
    1,6 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Studio With View Near Montmartre Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten